Lõhume pilvi!

Pilvekatest ehk kuidas Pilvelõhkujad  loodi

Aruküla noortebänd pilvelõhkujad loodi 2009.-nda aasta septembris kui bändijuhendaja Juhan Trump kutsus Aruküla mõisas poisid kokku. Esmalt hakkasid bändiproovid toimuma Aruküla rahvamaja väikeses ruumis, kus alustasid bändi tegemist esialgu 4 poissi (Hardi Hõlpus, Sten Paul Sternhof, Aleksander Kesküla ja Timo Raukas) . Hiljem lisandusid Kalev Villem ja Jan Jürgen Veski . 6-e poisiga prooviti esialgu mitmeid pille kuni saadi aru, mis kellele sobib. Mängiti ka esimesed lood ära nagu näiteks: "Jambolaya".

Aleksander Kesküla - trummid/kitarr

Hardi Hõlpus - klahvpillid

Jan Jürgen Veski - klahvpillid, laul

Kalev Villem - (soolo)kitarr

Sten Paul Sternhof - kitarr

Timo Raukas - bass, laul

Juhan Trump - bändijuhendaja

Esimene esinemine oli 2009.-ndal aastal Aruküla Põhikooli 4.-nda klassi klassiõhtul, teine esinemine juba jõulupeol. Tänaseks on esinemisi kokku juba tervelt 19 . Seal hulgas Emadepäeva üritused, jaanipäev, "Noorte bändide ülestõus" ning on ka teisi esinejaid saadetud.

2010.-ndal aastal oli pilvelõhkujatel palju rõõmu kuna seoses Aruküla Põhikooli renoveerimisega said pilvelõhkujad endale uue ja avara bändiruumi, mis on tegelikult aeroobikasaal. Seal oli ka mõnusam olla.

2011.-ndal aastal alustas pilvelõhkujad jällegi uute tegemistega, aga mureks oli see, et poistel on kõigil häälemurded ja keegi ei tahtnud ega saanudgi väga laulda. Aga bänd proovib hakkama saada.                                               See on praeguseks kõik.